Bonus na reklamu Etarget k založeniu s.r.o.

Každý nový klient dostane zadarmo k službe založenia s.r.o. bonus na internetovú reklamu Etarget vo výške 50%-ného navýšenia kreditu k prvej platbe a to zadaním textu zľavového kupónu.

Bonus platí pre všetkých našich zákazníkov, ktorí využijú službu založenia s.r.o. a doposiaľ nevyužili služby spoločnosti Etarget SE a je platný do maximálnej výšky prvoplatby 1.000 eur bez DPH. Pri reklame Etarget inzerent platí iba za reálnych záujemcov, tzn. iba ak záujemca skutočne klikne na jeho reklamu. Prostredníctvom tejto reklamy môžete inzerovať na najvýznamnejších slovenských portáloch, ako je napr. sme.sk, hospodárske noviny, etrend.sk, zoznam.sk a ďalšie iné, ale aj napríklad na facebook-u.

Modelový príklad na uplatnenie bonusu:
Klient pri registrácii svojho nového konta na etarget.sk zadá číslo bonusového kupónu od nás. Následne si objedná internetovú reklamu Etarget vo výške napríklad 300 €. Zaplatí 300 €, avšak kredit na reklamu Etarget sa dobije vo výške 450 €. Klient takto „zarobí“ 150 €. Bonus je možné využiť do maximálnej výšky prvoplatby 1.000 eur bez DPH, takže na základe nášho kupónu je možné získať kredit na internetovú reklamu v hodnote až 500 € navyše!

O spolupráci CORPORATE SERVICES a ETARGET

V biznise je kľúčovou záležitosťou používať tie správne marketingové nástroje. Keďže sme sa zaviazali pre našich vážených zákazníkov poskytovať služby, ktoré budú pre nich prínosom, od júla 2012 naša spoločnosť uzavrela novú spoluprácu so spoločnosťou ETARGET SE.

Internetovú reklamu Etarget už využilo viac ako 20 000 klientov, pričom pri poskytovaní reklamy spoločnosť ETARGET spolupracuje s vyše šesťtisíc stránkami a stovkami agentúr. Spoločnosť Etarget patrí medzi popredných poskytovateľov internetovej reklamy v strednej a východnej Európe. Reklamu Etarget nájdete v 9 krajinách: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rakúsko, Poľsko, Chorvátsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko.

Spoločnosť Etarget bola založená v roku 2002 a medzi prvými začala poskytovať reklamu na internete typu „pay-per-click“. To znamená, že inzerent platí iba za reálnych záujemcov o jeho produkty alebo služby.

K založeniu s.r.o. Biznis bonusy v hodnote viac ako 1000 €

Okrem bonusu od Etarget získajú naši klienti k založeniu s.r.o. zadarmo celý balík Biznis bonusov v celkovej hodnote viac ako 1000 €:

  • podnikateľský účet vo VÚB banke na 6 mesiacov zadarmo
  • zľavu 100 € na tvorbu webstránky, k tomu bonus 75 € na Google Adwords a webhosting na 12 mesiacov zdarma
  • zľava vo výške 20-30% na logo od Startlogo.sk
  • zľava vo výške 50% na prvý nákup online fakturačného systému SuperFaktura.sk

Tento príspevok Vám priniesol portál SroOnline.sk - zakladanie firiem online