O nás

 • Základné inforámcie

  Základné inforámcie

  Služby zakladania obchodných spoločností a vykonávania zmien v spoločnostiach poskytujeme od roku 2011, teda už viac ako 10 rokov.

  Neskôr pribudli aj ďalšie služby ako je zakladanie živností, likvidácie firiem, poskytovanie virtuálnych sídiel, trvalých pobytov a iné.

  Naše služby využilo viac ako 10 000 klientov po celom Slovensku.

  Kancelárie máme v Bratislave, Košiciach, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici. Kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontakt.

  Spoločnosť SroOnline.sk s.r.o. je súčasťou holdingu spoločnosti CORPORATE SERVICES s.r.o.

  Konateľ našej spoločnosti, Tomáš Hôra, je zároveň ako fyzická osoba zapísaný aj v zozname advokátov vedenom Slovenskou advokátskou komorou.

  Našim hlavným cieľom je poskytovať profesionálne a inovatívne služby za dostupné ceny s vysokou pridanou hodnotou. Snažíme sa prinášať online riešenia v oblasti obchodných spoločností a tým zjednodušiť a urýchliť procesy vytvorenia firmy online.

 • Poslanie a vízia

  ZÁKLADNÉ HODNOTY

  Už pri svojom vzniku sme si určili svoje základné hodnoty, ktoré budeme vyznávať počas celej svojej existencie. Základnými hodnotami chápeme trvalé a nemenné kľúčové zásady, ktoré predstavujú to, v čo veríme, že je správne a čo pomôže naplniť zmysel našej firmy.

  Ľudia v našej spoločnosti vyznávajú tieto základné hodnoty:

  • snaha o najvyššiu úroveň vo všetkom, na čom pracujeme a tým prekonávame očakávania našich klientov,
  • neustále sa sebazdokonaľujeme a nikdy sa neuspokojíme s kvalitou našich služieb,
  • poskytujeme služby a vytvárame produkty, ktoré budú prínosom pre našich klientov,
  • byť priekopníkmi, nenasledovať ostatných a byť samým sebe najväčším konkurentom,
  • spolupracovníkom dávame prácu, ktorá povzbudí ich talent a spravodlivo ich odmeňujeme podľa zásluh.

  Zmyslom prečo bola založená naša spoločnosť je, aby sme vybudovali tú najkvalitnejšiu inštitúciu ako sa len dá, ktorá bude prínosom pre našich klientov a všeobecnú spoločnosť, nikdy sa nezastaví, nikdy neskončí a bude vzorom pre ostatných.

  DLHODOBÝ CIEĽ

  Našim dlhodobým cieľom je stať sa medzinárodne známou spoločnosťou, ktorá poskytuje služby svetovej kvality a tým zmeniť imidž slovenských služieb ako málo kvalitných na veľmi kvalitné.

  Chceme, aby sme o 20 rokov boli spoločnosťou poskytujúcou služby, ktoré bude využívať množstvo ľudí po celom svete. Budeme pozitívne známou slovenskou spoločnosťou, ktorá bude pre ostatné firmy vzorom dokonalej inštitúcie, na ktorú sa budú chcieť podobať. Aj vďaka nám bude mať Slovensko imidž miesta, kde sa poskytujú kvalitné služby. Pre zamestnancov budeme miestom, kde budú môcť talentovaní ľudia ukázať, čo v nich skutočne je a bude pre nich radosťou pre nás pracovať.

 • Kariéra

  Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Náš tím

Tomáš Hôra

Tomáš Hôra

CEO, advokát

Alexander Husivarga

Alexander Husivarga

Manager, právnik

Beáta Laššáková

Beáta Laššáková

Office Bratislava

Jakub Jadrný

Jakub Jadrný

Senior asistent

Erika Hôrová

Erika Hôrová

Právnik

Anna Hubočanová

Anna Hubočanová

Administratíva

Henrieta Mandincová

Henrieta Mandincová

Administratíva