Podnikateľský účet a CashBack po založení s. r. o. - podmienky

Po založení s.r.o. cez náš web SroOnline.sk máte možnosť preplatenia nákladov vo výške 19 eur (ďalej aj len "CashBack"). Podmienky CashBacku sú nasledovné:

1. Založenie s.r.o. online cez web SroOnline.sk

Vyplníte kompletne formulár na založenie s.r.o. online (5 krokov) na webe SroOnline.sk a v poslednom kroku objednávky zaškrtnete, že máte záujem o Podnikateľský účet Tatra businessTB a CashBack. Následne postupujete podľa pokynov zaslaných na email (úhrada platby, následne podpis zakladateľských dokumentov a prípadne iné). Podmienkou CashBacku je tiež udelenie nevyhnutných súhlasov so spracovaním osobných údajov za účelom CashBacku, splnomocnenie na zaslanie vášho výpisu z obchodného registra Tatra banke - všetko je súčasťou online formuláru. Následne počkáte na zápis vašej s.r.o. do obchodného registra

2. Otvorenie nového podnikateľského účtu Tatra businessTB

Po zápise do OR otvoríte Podnikateľský účet Tatra businessTB na ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Viac informácii o podnikateľskom účte nájdete priamo na webe Tatra banky. Účet je potrebné otvoriť na IČO s.r.o., ktorá bola založená cez portál SroOnline.sk a do 30 dní od zápisu do OR.

3. Vyplnenie online žiadosti o CashBack

Ako posledný krok nám vyplníte tento jednoduchý online formulár: Žiadosť o CashBack, cez ktorý nám oznámite splnenie podmienok a požiadate nás o vyplatenie CashBacku na váš bankový účet v Slovenskej republike. Formulár je potrebné vyplniť do 30 dní od zápisu do OR.

Prosím berte tiež na vedomie - aby bol CashBack vyplatený:

  • prejaviť záujem o podnikateľský účet a CashBack je potrebné už v rámci objednávky v online formulári
  • podnikateľský účet je potrebné otvoriť do 30 dní od zápisu s.r.o. do OR
  • žiadosť o CashBack online formulár musí byť vyplnený tiež do 30 dní od zápisu s.r.o. do OR

Prísľub na preplatenie nákladov vo výške 19 eur (CashBack) platí do 1.12.2021 alebo do odvolania.

Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok vám do 6-8 týždňov vyplatíme CashBack vo výške 19 eur.