Živnostenský účet a CashBack po založení živnosti - podmienky

Po založení živnosti cez náš web SroOnline.sk máte možnosť preplatenia nákladov vo výške 19 eur (ďalej aj len "CashBack"). Podmienky CashBacku sú nasledovné:

1. Založenie živnosti online cez web SroOnline.sk

Vyplníte kompletne formulár na založenie živnosti online (4 kroky) na webe SroOnline.sk s cenou služby 19 eur a v poslednom kroku objednávky zaškrtnete, že máte záujem o živnostenský účetTB a Cashback. Následne postupujete podľa pokynov zaslaných na email (zaslanie podpísaného plnomocenstva, úhrada platby, prípadne iné). Podmienkou CashBacku je tiež udelenie nevyhnutných súhlasov so spracovaním osobných údajov za účelom CashBacku, splnomocnenie na zaslanie vášho živnostenského oprávnenia Tatra banke - všetko je súčasťou online formuláru. Následne počkáte na zaslanie živnostenského oprávnenia na váš e-mail.

2. Otvorenie nového živnostenského účtuTB

Po vydaní živnostenského oprávnenia otvoríte Živnostenský účetTB s mesačným poplatkom 0 eur na prvých 12 mesiacov kompletne online cez mobilnú aplikáciu Tatra banka alebo na jej ktorejkoľvek pobočke (rýchlejší a jednoduchší spôsob otvorenia účtu je cez aplikáciu). Stiahnuť aplikáciu Tatra banka môžete bezplatne priamo cez AppStore (iPhone) alebo Obchod Play (Android). Viac informácii o živnostenskom účte nájdete priamo na webe Tatra banky. Účet je potrebné otvoriť na IČO živnostníka, ktorý založil živnosť cez portál SroOnline.sk a do 30 dní od vzniku živnostenského oprávnenia.

3. Vyplnenie online žiadosti o CashBack

Ako posledný krok nám vyplníte tento jednoduchý online formulár: Žiadosť o CashBack, cez ktorý nám oznámite splnenie podmienok a požiadate nás o vyplatenie CashBacku na váš bankový účet v Slovenskej republike. Formulár je potrebné vyplniť do 30 dní od vzniku živnostenského oprávnenia.

Prosím berte tiež na vedomie - aby bol CashBack vyplatený:

  • prejaviť záujem o živnostenský účet a CashBack je potrebné už v rámci objednávky (v online formulári)
  • živnostenský účet je potrebné otvoriť do 30 dní od vzniku živnosti
  • žiadosť o CashBack online formulár musí byť vyplnený tiež do 30 dní od vzniku živnosti

Prísľub na preplatenie nákladov vo výške 19 eur (CashBack) platí do 30.6.2022 alebo do odvolania.

Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok vám do 6-8 týždňov vyplatíme CashBack vo výške 19 eur.