CashBack po založení živnosti - podmienky

Po založení živnosti cez náš web SroOnline.sk máte možnosť vrátenia časti platby za založenie živnosti (ďalej aj len "CashBack"). Výška CashBacku závisí od dátumu vytvorenia objednávky založenia živnosti - objednávky vytvorené od 01.08.2022 (vrátane) majú CashBack 18 eur, objednávky vytvorené do 31.07.2022 majú CashBack 19 eur. Podmienky CashBacku sú nasledovné:

1. Založenie živnosti online cez web SroOnline.sk

Vyplníte kompletne formulár na založenie živnosti online (4 kroky) na webe SroOnline.sk s cenou služby 19 eur a v poslednom kroku objednávky zaškrtnete, že máte záujem o živnostenský účetTB a Cashback. Následne postupujete podľa pokynov zaslaných na email (zaslanie podpísaného plnomocenstva k založeniu živnosti, úhrada platby, prípadne iné). Podmienkou CashBacku je tiež udelenie nevyhnutných súhlasov so spracovaním osobných údajov za účelom CashBacku - všetko je súčasťou online formuláru. Následne počkáte na zaslanie živnostenského oprávnenia na váš e-mail.

2. Otvorenie nového živnostenského účtuTB

Po vydaní živnostenského oprávnenia si sami otvoríte Živnostenský účetTB kompletne online cez mobilnú aplikáciu Tatra banka alebo na jej ktorejkoľvek pobočke (rýchlejší a jednoduchší spôsob otvorenia účtu je cez aplikáciu). Stiahnuť aplikáciu Tatra banka môžete bezplatne priamo cez AppStore (iPhone) alebo Obchod Play (Android). Viac informácii o živnostenskom účte nájdete priamo na webe Tatra banky. Účet je potrebné otvoriť na IČO živnostníka, ktorý založil živnosť cez portál SroOnline.sk a do 30 dní od vzniku živnostenského oprávnenia.

3. Vyplnenie online žiadosti o CashBack

Ako posledný krok nám vyplníte tento jednoduchý online formulár: Žiadosť o CashBack, cez ktorý nás požiadate o vyplatenie CashBacku za založenie živnosti na váš bankový účet v Slovenskej republike. Formulár je potrebné vyplniť do 30 dní od vzniku živnostenského oprávnenia.

Prosím berte tiež na vedomie - aby bol CashBack vyplatený:

  • prejaviť záujem o CashBack je potrebné už v rámci objednávky (v online formulári)
  • živnostenský účet je potrebné otvoriť do 30 dní od vzniku živnosti
  • žiadosť o CashBack online formulár musí byť vyplnený tiež do 30 dní od vzniku živnosti

Prísľub na vyplatenie CashBacku platí do 30.06.2024 alebo do odvolania.

CashBack vám vyplatíme po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok do 6-8 týždňov.