Spolupráca SroOnline.sk a Tatra banka - Živnostenský účet a Podnikateľský účet

Počnúc od 15. januára 2021 spúšťa SroOnline.sk spoluprácu s Tatra bankou, na základe čoho môžu naši klienti otvoriť účet v Tatra banke (TB) rýchlejšie a jednoduchšie. Navyše po otvorení účtu môžete získať po splnení podmienok od nás refundáciu časti nákladov za využitie našich služieb (CashBack vyplatíme priamo na váš účet).

Živnostníci: Živnostenský účetTB a CashBack

Pri založení živnosti online cez náš web SroOnline.sk máte možnosť prejaviť záujem o živnostenský účetTB (táto možnosť je v poslednom kroku online formulára na založenie živnosti). Ak tak urobíte, zjednodušíme a urýchlime vám následný proces otvorenia živnostenského účtu cez mobilnú aplikáciu TB.

Po vydaní živnostenského oprávnenia bude z vašej strany potrebné stiahnuť aplikáciu TB do vášho smartfónu a pomocou aplikácie otvoriť živnostenský účet. Účet môžete samozrejme otvoriť aj priamo na pobočke Tatra banky, avšak to je zdĺhavejšie. Presnejší postup otvorenia účtu ako aj bližšie informácie o Živnostenském účte sú na webe Tatra banky.

V rámci procesu otvorenia účtu vás aplikácia TB vyzve na zaslanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení. Tento krok robiť nemusíte, pokiaľ ste nám vo formulári založenia živnosti zaškrtli, že máte záujem o živnostenský účet. V tomto prípade osvedčenie o živnostenskom oprávnení pošleme Tatra banke elektronicky my za vás a to automaticky po jeho vydaní.

Po otvorení živnostenského účtuTB nám vyplníte jednoduchú Žiadosť o CashBack a my vám vyplatíme na váš účet CashBack ako refundáciu nákladov za založenie živnosti. Výška CashBacku závisí od dátumu vytvorenia objednávky založenia živnosti - objednávky vytvorené od 01.08.2022 (vrátane) majú CashBack 18 eur, objednávky vytvorené do 31.07.2022 majú CashBack 19 eur. Celé znenie podmienok je dostupné tu: Podmienky CashBacku pre živnostníkov.

S.r.o.: Podnikateľský účet Tatra BusinessTB a CashBack

Pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) online cez náš web SroOnline.sk je rovnako možnosť prejaviť záujem o podnikateľský účet Tatra BusinessTB. Ak tak urobíte, zjednodušíme a urýchlime vám následný proces otvorenia podnikateľského účtu v Tatra banke.

Podnikateľský účet Tatra BusinessTB otvoríte priamo na pobočke Tatra banky. Presnejší postup otvorenia a informácie o Podnikateľskom účte Tatra BusinessTBna webe Tatra banky.

V rámci otvorenia podnikateľského účtu bude potrebné predložiť aj výpis z obchodného registra vašej spoločnosti. Výpis z OR predkladať nemusíte, pokiaľ ste nám vo formulári založenia s.r.o. zaškrtli, že máte záujem o Podnikateľský účet Tatra BusinessTB. V tomto prípade výpis z OR pošleme elektronicky my za vás a to automaticky po jeho vydaní.

Po otvorení Podnikateľského účtu Tatra BusinessTB nám vyplníte jednoduchú Žiadosť o CashBack a my vám vyplatíme na váš účet CashBack vo výške podľa dátumu vytvorenia objednávky - objednávky vytvorené do 17.01.2022 (vrátane) cashback do 19 €, objednávky vytvorené od 18.01.2022 cashback do 98 €. Celé znenie podmienok je dostupné tu: Podmienky CashBacku pre s.r.o..