Spolupráca SroOnline.sk a Tatra banka - Živnostenský účet a Podnikateľský účet

Počnúc od 15. januára 2021 spúšťa SroOnline.sk spoluprácu s Tatra bankou.

Živnostníci: Živnostenský účetTB a CashBack

Pri založení živnosti online cez náš web SroOnline.sk máte možnosť prejaviť potenciálny záujem o živnostenský účetTB (táto možnosť je v poslednom kroku online formulára na založenie živnosti).

Po vydaní živnostenského oprávnenia bude z vašej strany potrebné stiahnuť aplikáciu TB do vášho smartfónu a pomocou aplikácie si sami otvoríte živnostenský účet. Účet môžete samozrejme otvoriť aj priamo na pobočke Tatra banky. Presnejší postup otvorenia účtu ako aj bližšie informácie o Živnostenském účte sú na webe Tatra banky.

Následne nám vyplníte jednoduchú Žiadosť o CashBack a my vám vyplatíme na váš účet CashBack za založenie živnosti. Výška CashBacku závisí od dátumu vytvorenia objednávky založenia živnosti - objednávky vytvorené od 01.08.2022 (vrátane) majú CashBack 18 eur, objednávky vytvorené do 31.07.2022 majú CashBack 19 eur. Celé znenie podmienok je dostupné tu: Podmienky CashBacku pre živnostníkov.

S.r.o.: Podnikateľský účet Tatra BusinessTB a CashBack

Pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) online cez náš web SroOnline.sk je rovnako možnosť prejaviť potenciálny záujem o podnikateľský účet Tatra BusinessTB.

Podnikateľský účet Tatra BusinessTB otvoríte sami priamo na pobočke Tatra banky. Presnejší postup otvorenia a informácie o Podnikateľskom účte Tatra BusinessTBna webe Tatra banky.

Následne nám vyplníte jednoduchú Žiadosť o CashBack a my vám vyplatíme na váš účet CashBack k založeniu s.r.o. vo výške podľa dátumu vytvorenia objednávky - objednávky vytvorené do 17.01.2022 (vrátane) cashback do 19 €, objednávky vytvorené od 18.01.2022 cashback do 98 €. Celé znenie podmienok je dostupné tu: Podmienky CashBacku pre s.r.o..